Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan fordítsam le? Valaki...

Hogyan fordítsam le? Valaki lefordítaná ezt a michael jackson riportot?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=pZdBNtC5iUA&feature=related ezt szeretném lefordítani szó szerint. Jó lenne ha meglenne az angol szöveg, mert hallás után nem tudom mrt nem értem. Úgy lebírnám ha meglenne a szövege. Tudtok segíteni?
2009. júl. 5. 23:17
 1/2 anonim válasza:

szerintem írd be ide:webforditas.hu,itt megtalálod az interjú angol szövegét:allmichaeljackson.com

amúgy szerintem ne hallgasd meg, mert ez az arab gyerek,naon cseles, direkt más szöveget nyomatott alá,és úgy vágta össze a riportot,mintha MJ pedofil lenne.

2009. júl. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ok köszi, akkor lehet tényleg nem hallgatom meg. Én szeretem Michael-t ezért akartam megnézni mit mond, mivel elég rossz vagyok angol hallgatásból. :(
2009. júl. 27. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!