Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen középiskolát jelöljek...

Milyen középiskolát jelöljek be Debrecenben, ha szeretem a bioszt, a kémiát, és az angolt? Ha van egy középfokú angol nyelvvizsgám, akkor majd esetleg egyetemre jelentkeznék, akkor újra már nem kell nyelvvizsgáznom?

Figyelt kérdés

hajdúszoboszlói vagyok,de inkább Debrecenben szeretnék továbbtanulni.

A Vegyiparin és a Dienesen gondolkodtam,meg még itt szoboszlón a Hőgyes gimi reál-orvosi szakán.

Az általánosban letett középfokú angol nyelvvizsgát újra le kell tennem ha majd egyetemre megyek?

köszönöm a válaszokat:)!


2014. okt. 29. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jó tanuló vagy, akkor a Tóth Árpád Gimnázium biosz-kémia tagozata a neked való, a TÁG-ban a nyelvoktatás is nagyon jó.

Nem kell újra megcsinálnod a nyelvvizsgát, az nem évül el, bár ha ilyen tempóban haladsz, az érettségikor már simán meglesz a felsőfokúd. :)

2014. okt. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2014. okt. 29. 14:12
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként az hogy működik,ha mondjuk első helyre írom a Vegyiparit,másodikra a TÁG-ot,és akkor a TÁG-ba kell szóbeliznem?? Vagy mi van akkor ha a vegyibe nem vesznek fel?Akkor a TÁG-ba kell mennem szóbelizni?Vagy ez hogy van?
2014. nov. 1. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!