Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Labilis lelkiállapottal nem...

Labilis lelkiállapottal nem érdemes orvosira/gyógyszerészetire jelentkeznem?

Figyelt kérdés

Egy jó pesti gimibe járok, keményen tanulok már 4. éve, idén érettségizem.

Remélem, az érettségikkel nem lesz baj, annyit tanulok, hogy életem sincs mellette. Emiatt viszont egyre inkább depressziós vagyok, mindig orvos vagy gyógyszerész akartam lenni és kutatni, segíteni az embereken. De most nagyon megijedtem, mindig sírok, nem tudom mit csináljak, alkalmatlannak érzem magam mindenre. :'(


2014. okt. 29. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát,orvosin kb. egy zh lesz olyan mint az érettségi összesen.(vagy attól is nehezebb)és arra rövidebb idő alatt kell felkészülni és nem csak 1db van egy évben.Ennek fényében el tudod dönteni hogy képes vagy-e ilyesmire.
2014. okt. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Ha orvos szeretnél lenni, akkor gyere, normális gimnázium után nem hiszem, hogy gondot okozna az egyetem.
2014. okt. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát meg kell próbálni, a fene se tudja előre, hogy hogy fogod bírni. De nem ártana egy kicsit változnod, mert különben tuti kikészülsz, annak meg semmi értelme.

Miért nincs életed a tanulás mellett? Azért, mert muszáj ennyit tanulnod ahhoz, hogy jó jegyeid legyenek? Vagy csak túlparázod az egészet?

2014. okt. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, mindkettő :(
2014. okt. 30. 10:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Úristen... Nemértem miről beszélnek az előzőek. Minek kell ezt annyira beállítani, mintha nem lehetne elvégezni normálisan? Borzasztó. Egyáltalán nem olyan, mint azt ezek a legendák, mesék mondják, akik még orvosi egyetem közelében sem jártak.
2014. okt. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!