Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a jobb gimi: Leövey...

Melyik a jobb gimi: Leövey Klára, Madách Imre, Karinthy Frigyes?

Figyelt kérdés
A Leöveyben a haladó angolt, a Madáchban is a haladó angolt, a Karinthyban az angol két tannyelvűt jelölném meg. Melyik suli a jobb? Légyszi, írjatok, ha tudtok róluk valamit! :)

2014. okt. 30. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A mádách imre gimit nem ismerem de a karinthy az egy nagyon jó iskola.. leövey klára.. Hát az már annyira nem .. De én egyikbe se járok csak az ismerősök
2014. okt. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

1.KFG

2.MIG

3LKG(ha igy kell roviditeni..)

Ez a HVG rangsor szerint.

Szerintem a LKG gyenge,a KFG sokkal erosebb a legjobbak kozt van,a MIG is nagyon jo, szerintem picit gyengebb a KFG-nel(HVG szerint erosebb mint a Berzsenyi.)

2014. okt. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%
De a KFG nagyon kint van, úgy értem a Belvárostól
2014. okt. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

1. Madách

2. Karinthy

3. Leövey


A Madach meg a Karinthy tenyleg sokkal erosebbek. A Leoveyt nem ajanlom ha erosebbet akarsz, es tanulosabbat. Valamint a Leoveyben a kozosseg sem olyan jo, mint a Madache. A Karinthy kozosseget nem tudom. Viszont ha igy irod be sorrendbe a jellapba akkor tenyeg erdemes beirni a Leovey-t mentosulinak, mert oda tutu felvesznek ha a fentibbeket nezted ki meg.

2014. okt. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!! :) 1. helyre a Szent Lászlót jelölöm, de a többit nem tudom. Nem baj, hogy a Karinthy messze van a belvárostól, Monorról járnék be. :D
2014. nov. 1. 11:11
 6/14 anonim ***** válasza:
A Madách és a Karinthy egyformán tetszett. A Leövey gyenge. Tényleg csak mentősulinak jó. Engem mindkettőbe felvettek volna. A Karinthyt választottam, mert közelebb van. Nem bántam meg.
2014. nov. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A Karinthy nagyon jó suli!:) Én oda járok, és imádom. Nagyon ajánlom. :)
2014. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Én a Leöveybe járok és nekem nagyon tetszik. Kulturált és a közösség is nagyon jó. Én a Madáchot akartam megjelölni először de annyi rossz dolgot hallottam róla, hogy teljesen lemondtam erről. A Leövey talán nem a legerősebb, de én kitűnő átlaggal mentem oda és most közepes tanuló vagyok, szóval azért ott is hajtanak, de nem durván:D A Karinthyről nem hallottam semmit
2014. nov. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

Nekem egy hajszálon múlott, hogy nem a Karinthyba mentem. Most madáchos diák vagyok, és úristen, életem legjobb választása volt! Igaziból nagyon tetszett a Karinthy, de a Madách egy olyan családias légkörrel rendelkezik, hogy talán már az első látogatásomnál ezt választottam tudat alatt. Azok a lépcsők, a tűzfal (igaz, akkor még nem készült el), az aula, a suli belső udvara... És minden diákban van valami közös. Valami, amit nem tudnék elmagyarázni. Szóval az, amikor tavasszal azt gondoltam, jó döntés volt a Madách, még csak meg sem közelíti azt az érzést, amit most érzek. ...Tudnék még beszélni erről az iskoláról, de ha érdekel, írhatsz privátban is.

Viszont a Karinthy sem rossz választás, nekem tetszett maga az iskola, a hely, ahol volt... Mérlegelned kell majd. Én hallottam ismerőstől, hogy ő elhidegült az iskolától az előkészítőn. És mostani nyolcadikostól is hallottam ugyanezt. Mellesleg nekem se volt valami kedvező, hogy a külvárosban van. Bár én is vidéki vagyok (gyömrői), a Madách sokkal könnyebben megközelíthető számomra.

Amúgy én is ezeket a tagozatokat jelöltem meg mindkét iskolánál, és fel is vettek mindegyikbe:) És így, hogy előkészítős vagyok, gyakorlatilag kaptam plusz egy évet, alig kell tanulni. Sokan azt mondják, csak elpocsékoljuk ezt az évet, de nekem nem egy végzős mondta, hogy szívesen lenne gólya, hogy még pár évet eltölthessen madáchosként. Így ezt a „potya évemet" a barátokra fordítom és megismerésükre.

De hogy mondjak valamit a Leöveyről is, egy rokonom odajár, és meg van vele elégedve, van esze, és igaziból ha akarsz tanulni, akkor azt bármilyen iskolában meg tudod tenni. De az tényleg gyengébb.

Sok sikert ehhez az egészhez, hát nem irigyellek!:DDdd Én csak azt tudom ajánlani, hogy bármennyi véleményt meghallgathatsz, úgyis neked kell választanod, szóval hallgass a szívedre, menj el minden nyílt napra, és mérlegelj!!:))

Bocsánat a regényért, sose tudom összetömöríteni a mondanivalómat...

2014. nov. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!! :)
2014. nov. 8. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!