Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanárként nem kellett volna...

Tanárként nem kellett volna októberi fizetésként többet kapnom? Ld pedagógus életpályamodell béremelés?

Figyelt kérdés

A béremelés szeptembertől él, az októberben megkapott szeptemberi fizetésben kellett volna először jelentkeznie.

Megkaptam, egy forinttal se több. Se nekem se senkinek az iskolában.

???

Státuszom, óraszámom nem változott.


2014. nov. 2. 10:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
nem látom, mert nem linkeltél semmit
2014. nov. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
De. Átsorolást nem kaptál? Szünet után kérdezzétek meg az igazgatótól, illetve ő a kliktől.
2014. nov. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk klikesek.

Alapítványi iskola.


illetve ő a kliktől

2014. nov. 2. 12:58
 4/25 anonim ***** válasza:
Próbálkoznak. Szóljatok.
2014. nov. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

És kinek? Az atyaúristennek vagy kinek?

Ez egy alapítványi iskola. Ha egy szót szólok (ebben vagy akármilyen ügyben) ki vagyok rúgva.

Ez nem állami iskola. Ez olyan mintha egy kft-nél dolgoznék.

Szóljak a főnöknek hogy ugyan adja már ki a szabim, ugyan fizesse már be a TB-t ha egyszer levonja, ugyan ... stb.

Mi lenne? Repülnék abban a pillanatban, az lenne.


Szóljatok.

2014. nov. 2. 14:53
 6/25 anonim ***** válasza:

akkor minek vagy tanár? mert volt egy tanári mesterképzés az eladhatatlan bsc-dre?

hogy lehetsz ilyen életképtelen?

Az alapítványi sulikra nem vonatkozik a pedagógus életpálya modell, mert nem az állam alkalmazottjai, hanem a fenntartóé. Velük kell megbeszélni.

2014. nov. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Hát ha te eltűröd, hogy nem adják meg, ami jár, meg hogy nem fizetik a TB-d (!) (ezt nem is igazán értem, akkor hova megy a pénz, feketén dolgozol?), akkor tényleg reménytelen.
2014. nov. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Hol van ez az alapítványi iskola?

A béremelés az nem csak októbertől lett volna? -

mert akkor meg csak a nov-i papíron fog megjeleni

2014. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
jav. megjelenni
2014. nov. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem októbertől, szeptembertől. Nem vagyok jártas az alapítványi iskolákban, de amennyire tudom, nem lehet kevesebb a fizetés az államinál. Egyébként az alapítványiban is van életpálya, a törvények mindenkire vonatkoznak, de ez az emelés attól független. Én nem hiszem, hogy attól kirúgnak, hogy megkérdezitek, nem egyedül, hanem többen, mondjuk az igazgatótól, mert ő van kapcsolatban a fenntartóval, hogy mikor fogjátok megkapni. Ha ezért kirúgják azokat az alkalmazottakat, akikre nekik is szükségük van a vállalkozásuk működtetésére, akkor bármi ásért is kirúghatnak csak mert úgy akarják. Ha nem szóltok, vagy lesz pénz, mert ésőbb eszükbe jut, vagy nem.
2014. nov. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!