Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti gimnáziumok? Szent...

Budapesti gimnáziumok? Szent Margit?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudna linkelni egy oldalt, ahol legalább 100 budapesti középiskola fennt van, megköszönném. (50-est már láttam) Illetve érdekelne, hogy a Szent Margit Gimnáziumnak milyen híre van, ill. hányadik a rangsorban?

2014. nov. 4. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Rangsort nem tudok, szerintem nincs olyan hűdejó helyen. Nagyon sok szemét tanár van, és szívatják a diákokat rendesen. A közösség és a programok viszont nagyon jók. Nem akarom elvenni a kedvedet tőle, főleg, mert szerintem egyénenként változó, hogy ki hogy bírja. Azt a vonalasságot és értelmetlen szigort, ami ott megy, én egészen biztosan nem bírnám. (tesóm jár oda)
2014. nov. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Nekem megvan a legújabb lista, a Szent Margit nincs a top 100-ban.
2015. jan. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért akarnál pont oda menni?
2015. febr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!