Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Logisztikát szeretnék tanulni....

Logisztikát szeretnék tanulni. Hol tanuljak tovább? (Jóval bővebben lent)

Figyelt kérdés

XII.-t osztályt végzem, és egyre jobban körvonalazódik, hogy milyen területen szeretnék tovább tanulni, viszont nem tudom hol tanuljak tovább.

-Kb. 4 évet tudok továbbtanulásra szánni.

-A finanszírozási formából inkább állami jöhet szóba.

-Lehetőleg Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében, nem igazán engedhetem meg magamnak a fővárosi életet.

Legelőször OKJ-ra gondoltam (Logisztikai ügyintéző), de több helyen is hallottam/olvastam ,hogy kiakaszthatom a falra.Aztán egy felsőoktatási szakképzésre gondoltam ( Nemzetközi gazdálkodás), majd szakirányú továbbképzést (Logisztikai és szállítmányozási menedzser). Erre aztán azt mondták ,hogy ugyanannyit ér mint az OKJ, tehát ezt is kiakaszthatom a falra.

Rendelkezem angol középfokú nyelvvizsgával, remélem jól sikerül a román érettségi is, így azt is beszámíthatják középfokúnak úgy tudom. A jövőben pedig németből szeretnék nyelvvizsgázni. Továbbá rendelkezem ECDL számítógép-használói bizonyítvánnyal.

Nem tudok dönteni.Mi lenne a megfelelő választás számomra? Létezik egy egyáltalán megfelelő választás számomra, vagy túl sok kikötésem van?



2014. nov. 4. 21:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!