Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Matekból olyan buta vagyok...

Matekból olyan buta vagyok mint a föld. Mit tegyek? Nagyon szeretnék továbbtanulni, minden más fontos tantárgy 4-es 5-ös, a matek 2-es meg a fizika.

Figyelt kérdés
Ha ezeket kihozom hármasra lehet esélyem továbbtanulni?
2014. nov. 5. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Így gimiben elvérzel a reál tárgyakból. Én anno általánosban mindenből 5-ös voltam, kivéve a matekot meg a fizikát, de az is csak 7-8. osztályban romlott le 4-re. Gimnáziumban nagyon sokat szenvedtem a matek kettesért. Fizikából is csak a sok elmélet mentett meg, mert az be tudtam magolni. Humán beállítottságú vagyok, ez hamar kiderült. Megbukni soha nem buktam meg, az érettségi is megvolt, de én nem kettesekkel nyögtem az általánost. Te tudod, mit szeretnél, ez csak útmutató volt. :)
2014. nov. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
11.-es vagyok....
2014. nov. 5. 19:41
 3/6 A kérdező kommentje:
tavaly meglett mindkettőből a hármas. most új iskola,eddig nincs.
2014. nov. 5. 19:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Duplázásról hallottál már? Jó lenne megtudni (magadnak) mi szeretnél lenni. Megnézni, hogy oda melyik tantárgy kell és arra NAGYON ráfeküdni!
2014. nov. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azok megvannak,matek nem kell,de akkor is ocsmány!!!
2014. nov. 5. 20:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaaaa, csak az meg éppen lemaradt a kérdésből, és mi meg találjuk ki. Értem!
2014. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!