Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pontosan milyen szakra kell...

Pontosan milyen szakra kell menni főiskolán, hogy utána könyvelőként tudjak dolgozni?

Figyelt kérdés
Az is erdekelne hogy ahoz, hogy bejussak mennyi pontnak kell meglenie es milyen tantárgyakat néznek. Ha tudtok legyszives linkeljetek vagy küldjetek uzibe sulikat Budapesten. A bgf-et mar neztem, de nem tudom hogy pontosan melyik szakot kene nézni. Elore is köszönöm 😃
2014. nov. 6. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha konyvelo akarsz lenni akkor ajanlom BGF penzugy es szamvitel szakat ajanlom. Aztan a szakiranyvalasztasnal pedig a szamvitelre szakosodj. Allamin a pont 458, fizetosre minimummal be lehet kerulni. Matek es torit vagy idegennyelv a tantargyi kovetelmeny.
2014. nov. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ahhoz az okj is elég, nem kell foiskola/egyetem
2014. nov. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Ja, ha netto 100-ert akarsz gurizni, akkor mehetsz okj-ra is.
2014. nov. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenféle képpen fősuli a cél, mert utána külföldre akarok menni dolgozni és úgy könnyebb elhelyezkedni. Az első válaszolónak nagyon köszönöm az infókat 😃
2014. nov. 7. 21:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Kulfoldon mas szamviteli torvenyek vannak. Te elsosorban a magyart fogod ismerni, igy ezzel a tudassal kulfoldon nem sokra mesz. Az jarhato ut, hogy bekerulsz egy nagy multihoz pl. Big4 egyikehez, tovabbkepeznek, jarsz tanfolyamokra es megpalyazod a kulfoldot.
2014. nov. 8. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!