Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki mit tud a székesfehérvári...

Ki mit tud a székesfehérvári Comenius kéttanyelvű gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudtok valamit a szfvári comenius iskoláról? tandíj, és egyéb infók? bármi jöhet. köszönöm!

2014. nov. 6. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
azon kívül, hogy kéttannyelvü...nem sokat
2014. nov. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, azt én is tudom, hogy kéttanyelvű.
2014. nov. 6. 20:12
 3/4 Julesz14 válasza:

Én nagyon sok dolgot tudtam meg róla, és ezek mind pozitívak voltak. Meg is néztem nyíltnapon, őszintén szólva engem teljesen meggyőzött. Egyébként ez egy magánsuli kis létszámmal, és mivel kéttanyelvű, értelemszerűen fontos szerepet tölt be a nyelvek tanulása. Hogyha van érzéked hozzá, és a jövőben is szeretnéd valamilyen formában alkalmazni az idegen nyelveket, akkor mindenképp érdemes lenne utánanézned. Még semmiről sem késtél le, ugyanis januárban még lesz nyíltnap, ha tényleg kíváncsi vagy a tanításra is. Az én véleményem szerint egy erős iskola, rengeteg lehetőségekkel. Ha gondolod nézd meg a honlapjukat, ott az összes kérdésedre megkapod a választ.:) Remélem azért segítettem valamennyit.

Itt a link: [link]

2015. jan. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem tudom pontosan de kb. havi 45 ezer forint a tandij. minden ropdolgozatnal egy hettel elobb szolnak. ez sem biztos de hallottam olyat hogy egy diak egy evben haromszor mondhatja azt hogy nrm akar felelni.
2015. jan. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!