Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek gáz/ hátrány ha...

Szerintetek gáz/ hátrány ha vki 21 évesen fejezi be a középiskolát?

Figyelt kérdés
Nem buktam, jó tanuló vagyok, vsak évvesztes, és 0.ba jártam.
2014. nov. 7. 08:20
 1/5 manó1235 ***** válasza:
egyáltalán nem gáz :) 21/L
2014. nov. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem gáz, főiskolára is van aki 30 évesen megy el, vagy mikor tud. :)
2014. nov. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, én 22 évesen fejeztem be, részben azért mert én először szakmunkás iskolába jártam, pontosabban olyan osztályba voltam az iskolámon belül. 18 évesen végeztem vele, és mondták a tanáraim nekem meg még pár jó tanulónak hogy ha van kedvünk iratkozzunk át egy másik osztályba hogy legyen érettségink mert ugye mi villanyszerelőnek tanultunk, de nekem pl volt tervem azzal hogy még kitanulok mellé ráépülő szakmákat esetleg technikum vagy mérnöki diploma és mivel azokhoz kell alapul az érettségi így én átmentem 11. osztályos kezdéssel elkezdtem járni ugyanúgy nappali tagozaton hogy érettségizhessek. Nem volt ezzel semmi gond, igaz furcsa volt hogy nálam 2-3 évvel fiatalabbakkal voltam együtt mert csak 2 velem egykorú volt még az osztályba rajtam kívül, de nem volt ebbe semmi. Persze az utolsó évemet esti tagozaton folytattam mert közbe találtam egy nagyon jó munkát amiről nem akartam lecsúszni mert igaz gyári munka de kimondottan a szakmámba kellett elhelyezkednem és azért elég jó cégnél célszerű akkor elhelyezkedni amikor van lehetőség mert utána kitudja mikor lett volna esélyem arra hogy jó helyem legyen így munka mellett estin fejeztem be a középsulit az érettségi részét persze és nem volt ezzel semmi gond.

Most jelenleg csak dolgozok de már tervbe van véve a gépésztechnikusi végzettség is mert akkor előrébb léphetek egy olyan munkakörbe ami még jobban fizet és akkor már komolyabb munkákat is kaphatok, persze több pénzért, mert ezeket egyenlőre kisegítő inasként végzek amivel elvagyok de fizetséget nem kapok érte olyan jót mint az a kollégám aki technikusként többet kap kézhez.

2014. nov. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor lenne gáz ha 4 évesen lennél és buktál volna.
2014. nov. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is évvesztes vagyok és 0.-ba is jártam. Én 20 évesen fejetem be. Nem gáz.
2014. nov. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!