Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A II. kerületi II. Rákóczi...

A II. kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnáziumba nehéz a bejutás?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mi a véleményetek a fent említett iskoláról? Körülbelül hány ponttól vesznek fel? Most ballagok majd az általános iskolából, és nagyon szeretném megjelölni az iskolát, azon belül is a rajzot. :) Tanárok kedvesek, szigorúak, vagy változó? Hátrányban van-e az, aki nem a II. kerületben lakik? Mivel már hallottam ilyet is. Ítélkezőek az ott levők? Szóval...mondjuk én pl. ázsiai vagyok. Kiközösítenének, ha esetleg sikerül bejutnom? Válaszokat előre is köszi! :)

2014. nov. 7. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak a bejutásról tudok infot adni. Tavaly olyan 120 ponttal bőven bejutottak (szóbelivel együtt).
2014. nov. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első, ezt nem tudom honnan veszed. A szóbeli behívási határa angol NYEK-en és EU tagozaton is 112-116 pont volt. Tuti, hogy 4-8 pontos szóbeli nem volt elég!!
2014. nov. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát, a szaktól i függ.. Én rajzra jelentkeztem, és mindennek megfeleltem, de voltak jobbak is, ergo túl jelentkezés miatt nem vettek fel. (Hozzá tenném, 4egészes átlag, és 60pontos felvételi... Ami nem sok de átlagos, vagy is, a rajz sokat dobott...)
2014. dec. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%

Attól függ; ha le tudod szerelni egy pörgőrúgással a portást, akkor könnyen be tudsz jutni.


A felvételiről viszont semmit nem tudok mondani (már ha az lett volna a kérdés).

2015. jan. 10. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!