Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kötelező érettségizni természe...

Kötelező érettségizni természettudományiból, ha egyetemre akarok menni?

Figyelt kérdés

sziasztok!

most volt szülői éretkezlet, és anyum úgy jött haza, hogy ofő azt mondta, hogy 5 perce olvasta a felvi.hu-n hogy 2015-ben kötelező lesz érettségizni természettudományiból annak, aki egyetemre/főiskolára akar menni.

nézetm most az oldalt, de nem találtam semmit róla.

ez igaz? ugye nem, mert én médiából fogok.


2014. nov. 7. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Nincs ilyen a felvi.hu-n. Nem természettudomány szakos véletlenül az osztályfőnök, aki így akarja a tantárgya iránti tanulási vágyat növelni? Vagy valaki nagyon félreértett valamit. A vitt pontokba számít bele egy term. tud. tárgy. De az nem érettségi.
2014. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen, azt én is tudom, hogy a vitt pontokba számít

(am ofőm matek-fizikás, de tudja, hogy senki sem akar abból érettségizni :P )

am köszi :)

2014. nov. 7. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, csak a tovább vitt év végi pontokban kell egy term tudományos tárgy, az érettségiben egy választott van , de az bármi lehet.

[link]

2014. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

húúúú de jó :)

köszönöm :)

2014. nov. 8. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!