Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Én nem abba a gimibe akarok...

Én nem abba a gimibe akarok menni amibe a szüleim, de kényszerítenek?

Figyelt kérdés
Itt lakunk budapest mellett, és van itt egy gimnázium. Viszonylag erős de sok rosszat hallottam, közösség tanárok. Apáék azt akarják hogy idejárjak. Én a belvárosba akarok járni de az nekik messze van meg ha itt van egy "ugyanolyan" akkor miért menjek a belvárosba? Hogy mondjam meg nekik hogy ennek a sulinak szar a közössége?

2014. nov. 5. 20:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Kb 20 km-re lakunk az 5-kertől
2014. nov. 5. 21:02
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy így. "Ennek a sulinak rossz a közössége, akik ide járnak ismerőseid mind rosszul érzik magukat, nem olyan már, mint régen... de bezzeg az a másik nagyon jó, szeretném, és jobb eséllyel kerülök be onnan egy jó egyetemre."
2014. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne akarj utazni. Jobb helyben elvégezni a gimnáziumot. Közösségről honnan tudod, hogy rossz, amikor még el sem kezdődött. Előre nem tudhatod kik lesznek az osztálytársaid.


Most már van nyílt nap gimiben is, nem? Menj el és nézd meg milyen valójában. Ha nem tetszik, akkor mondhatod szüleidnek, hogy odamentés és ezt meg ezt láttad ami miatt semmiképpen sem akarsz oda járni.

2014. nov. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.. Onnan tudom hogy már voltam tavaly nyílt napon és egyátalán nem volt szimpi.. A tanárokról is sok rosszat hallottam..Az emberek meg nagyom egoisták
2014. nov. 6. 19:56
 5/7 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok..a szuleim rameroltettek ezert azt irtuk be elso helyre de en egyaltalan nem szeretnek odamenni...nem sok jot hallottam rola.Az ideiglenesen nem igazan jo eredmenyt ertem el abba a suliba tehat orultem..de nem sok eselyt latok,hogy odamenjek ahova en szeretnek pedig oda felvennenek:(
2015. márc. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
miért nem értik meg mit szeretnénk ? :/
2015. márc. 21. 18:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Hat nem tudom..de mindennel ezt csinaljak nem csak itt..multkor azt hittem ratudom oket venni a sorrendcserere de nem..

Mert ,hogy tesom is szeretett odajarni oke de az 10evvel ezelott volt..azota mar tortent egy par dolog mostanaba ami miatt nem akarok odamenni..meg csaladtol is eltudnek egy kicsit szabadulni a masik suliba..

2015. márc. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!