Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hova tudnék bekerülni 3.5-ös...

Hova tudnék bekerülni 3.5-ös vagy 4. 00 közötti átlaggal? Pesten jó gimnáziumokat írjatok légyszi. A többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok.. 14 éves 8.osztályos vagyok. Hamarosan el kell döntenem hová megyek továbbtanulni! Nem vagyok rossz tanuló.. azért írtam 3.5-öt hogy annál rosszabb átlagot nem tudok produkálni.. 4-es felett szoktam végezni általában.Írnátok nekem erős gimiket? elég csak a nevüket nem kell linkelgetnetek nekem.. nagyon hálás lennék ha gimnáziumokat mondanátok nekem Pesten... ne válaszoljatok bunkó stílusban ha megkérhetlek titeket..

2014. nov. 7. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Már meg ne haragudj ,de ha megelégszel egy névvel akkor miért nem vagy képes beütni a google-be, hogy "budapesti gimnáziumok rangsora" vagy valami hasonlót és onnan szemezgetni?
2014. nov. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

A tényleg jobb fajta gimikbe úgyis van központi írásbeli felvételi, ami arányaiban jóval többet nyom a latba, mint az átlagod. Azt meg még ezen kívül is fontos tudni, hogy az átlagos semmit sem számít. A kutyát nem érdekli a 4,2-es átlagod, ha matekból 3-mas vagy, történelemből 2-es, de a rajz meg tesi jegyed felhúzza az átlagodat. Remélem érted mire gondolok. Pontosan már nem tudom melyik tantárgyakat nézik gimis felvételnél, de hacsak nem művészeti suliba mész, akkor valószínűleg magyar, töri, matek, idegennyelv, esetleg még valami reál tárgy jegyét fogják figyelni.


4-es alatti átlaggal pedig szerintem semmilyen esetben ne gondolkozz komolyabban gimin, kivéve ha rohadtul összekapod magad.

2014. nov. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hallod! épp azért kértem a ti segítségeteket mert ti biztos tudtok nekem segíteni? azt hiszed nem találtam okostojás? találtam de nekem nem felelnek meg. te ne haragudj már hogy írtam ne légy bunkó és mégis itt flegmázol.. mehetsz innen szia! én a kedves emberek véleményét kértem akik tudnak segíteni nekem.. és nem elégszem meg egy névvel.. de te már csak biztosan jobban tudod.. -.-
2014. nov. 7. 23:22
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi az utolsónak.. igen tanulni fogok.. :) köszi..
2014. nov. 7. 23:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Hetedikes év végi átlagod mennyi volt? Melyik tárgyakból van rosszabb jegyet? Mi érdekel (humán, reál, esetleg nyelv?)?

Ha ezt megírod, könnyebb válaszolni ;)

2014. nov. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a hetedik évvégi 4,1
2014. nov. 15. 01:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!