Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolát keresek ezekkel...

Középiskolát keresek ezekkel a jegyekkel Budapesten, ajánlanátok? Többi lent.

Figyelt kérdés

5. ÉVVÉGI JEGYEK:

Magyar nyelv: 4

Irodalom:4

Történelem:3

Matematika:3

6.ÉVVÉGI JEGYEK:

Magyar nyelv:4

irodalom:5

Történelem:3

Matematika 3

7. ÉVVÉGI JEGYEK:

Magyar nyelv:5

irodalom:5

Történelem:5

Matematika:3

Fizika:3

Biológia:5

Kémia:4

Földrajz:4

8-osat még nem tudom de jó lesz mert belehúztam a tanulásba.. Na szerintetek? most csak azokat a tantárgyakat soroltam fel amiket a legjobban néznek.. kérlek segítsetek, és mondjatok nekem olyan sulikat ahová felvesznek ezzel a fránya matek 3-massal.. a felvételimet igyekszem majd a legjobb tudásom szerint megírni.. előre is köszi ha szántál rám időt.. aggódom..kérlek ne oltogassatok.. tudom hogy nem vagyok szuper tanuló, de sajnos csak most jöttem arra rá, hogy tanulni kéne.. de sosem késő tanulok már :)



2014. nov. 7. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy csomó iskola számításba jöhet, nem rossz ez egyáltalán. :)

Merrefelé keresgélsz helyileg, mi érdekel? Gondolom, inkább humán jöhet szóba. Nem az első 10 gimnázium, de azon kívül jó esélyed van az ezek után következőkbe, főleg egy jó központival. Csak így tovább! :)

2014. nov. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem rosszak a jegyeid, de mindenképpen jelölj gyengébb sulikat is, és ha mostantól tényleg tanulni akarsz csak akkor menj gimibe (én kitűnő voltam felsőben és egy elég erős gimit választottam, megbántam nagyon sokat kell tanulni, és ez már nekem is kezd elviselhetetlen lenni :S) helyileg merre felé keresgélsz sulikat? amúgy sok sikert :)
2014. nov. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
minden suliba igy felvesznek :) amugy hova szeretnél menni? gimi szakközépiskola? a Bethlen Gábor Szakközépiskola nagyon jó iskola én is oda járok :)
2014. nov. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Veres Pálnét, Berzsenyit, vagy a Madáchot ajánlom ezekkel a jegyekkel... Talán még a Kölcseyt, gyengébbnek meg Leöveyt. Biztos felvesznek, ezek jó sulik, amiket írtam ;) Meg nem nagyon számít a 7. év végi, nyolcadik félévin kívül másik év, csak egy-két suliban (ezekben speciel nem)
2014. nov. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszát..
2014. nov. 15. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!