Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki járt/jár a Szent László...

Ki járt/jár a Szent László Gimnáziumba? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2014. nov. 8. 20:56
 1/8 anonim válasza:
Kisvárdán?
2014. nov. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kőbányaira gondolsz? Én is oda akarok menni.
2014. nov. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kőbányaira gondolok
2014. nov. 10. 16:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy 5/4-es erősségű suli, a közösség nagyon jó, kedvesek a tanárok, az összes tagozat erős, de nem szívatnak szét a tanárok.

Ajánlom, mert sok jót hallottam róla :)

2014. nov. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Gabiiiiii válasza:
30 éve is ér???
2014. nov. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bejutni nehez oda, bent maradni nagyon konnyu. Egyedul a termeszettudomanyos tagozata eros, a tobbi inkabb kozepes erossegu. /Tapasztalat/
2014. nov. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bianap válasza:

Csatlakozom az elôttem szólókhoz, szerintem is nagyon jó suli szeretek ide járni. Én az olasz kéttannyelvû osztályba járok, én nem mondanám, hogy nem erôs. Szerintem nehéz is az elsô pár évben, utána meg már egyre könnyebben meg lehet bírkózni a feladatokkal :)

Ha szeretsz sportolni, van sportolási lehetôség is pl.: úszás, foci, röpi, szertorna. De van más délutáni elfoglaltság is: pl. japán szakkör. Én csak ajánlani tudom, hogy ebbe a suliba gyere.

2014. nov. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem, tömkomos vagyok. :)

A tanárok (legalábbis akik engem tanítanak) rendesek, a közösségért oda és vissza vagyok, az épületbe pedig szerelmes vagyok. <3

2015. jan. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!