Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen felsőfokú/egyetemi...

Milyen felsőfokú/egyetemi képzésre járjak?

Figyelt kérdés
Kedvenc tantárgyam a biológia,érdekelnek a betegségek főleg az idegrendszeri betegségek,az alvás( nem az ágyban hanem a folyamat) a nőgyógyászat,kardiológia,pszichiátria,pszichológia,genetika,gyógyszerészet.. az idegennyelvek elég gyengén mennek,matekot csak akkor szeretem ha bioszhoz/kémiához/fizikához kell. Viszont túl okos nem vagyok..

2014. nov. 8. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

"Viszont túl okos nem vagyok.."


Ez mit takar, mert amit leírtál az alapján az általános orvos szak lenne a legjobb választás. Ha a memóriád jó, és gyorsan tanulsz, akkor el tudnád végezni.

2014. nov. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ELmondom mire gondoltam igazából ami érdekel azt nagyon könnyen megjegyzem és ha tanulok folyamatosan odafigyelek az órán akkor elég jól mennek az összefüggések viszont én nem élek meg csak az órai figyelésből szeretem alaposn átrágni a tanulnivalót. A nag problémám,hogy hiába van elvileg magas pontszámú IQ-m ( mármint átlag feletti nem 150-es) nem mutatkozik meg általában,egyrészt önbizalomhiányom van a gyakorlatban másrészt meg nem tudom. Sokkal jobban megy egy egész dolog átlátása mint a részletek.
2014. nov. 9. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!