Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki volt kettes matekból? Hány...

Ki volt kettes matekból? Hány % lett a matek érettségije?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, hogyha én 2-es vagyok, akkor kb. hány százalékos érettségire számíthatok. Olyanok érdekelnének, akik mostanában érettségiztek.
2010. jan. 27. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly érettségiztem, és hármas lett. Ha nem nézek félre egy feladatot, vagy viszek szögmérőt akkor a négyes is lett volna.

Középsuliban végig kettes voltam. Bár inkább 1,8 környéke... ^^

2010. jan. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez %-ban mit jelent? 40%?
2010. jan. 27. 20:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 éven keresztül kettes voltam matekból.

Az érettségim készülés nélkül lett 43%.

2010. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én minden év végén kettes voltam belőle , félévkor pedig 10.-ben és 11.-ben buktam. Érettségim 68% lett, semmi tanulással. Mindneki meglepődött rajta:D
2010. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mindvégig 2-es voltam, jobb sosem.

Tavaly érettségiztem, 46% lett. :D

Utolsó év főleg ismétlés és 4-es lettem félévkor, év végén igaz 3-mas, de lehetett volna 4 is. o.O


Úgy kell rá készülni, hogy átnézed a korábbi évek matekérettségijét. Látni fogod így a típusfeladatokat.

A matektanár is ezt a tanácsot adta. És igaza volt.

2010. jan. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ettől függ, h kinek milyen jegye volt matekból. Én harmadikban kettes voltam, negyedikben négyes. 61% lett az érettségim. Volt egy oszt.társam, négy évig négyes-ötös volt matekból, neki 48% lett. Az a lényeg, hogy le kell ülni, és gyakorolni-gyakorolni, szabályokat átolvasni, régi füzeteket, lapozgatni a négyjegyűt, hogy ahhoz is legyen rutinod, ne élesben égjen a fejed, hogy nem találsz valamit. A legjobb, ha az összes eddigi kétszintű érettségiket kinyomtatod, megoldod. Most én újra írom a matekot, négy éve már, h érettségiztem, azóta már több feladatlap is felkerült (tavaszi-őszi érettségik is), szóval szeretnék fősulira menni.


Amúgy azért sem gáz a matek érettségi, mert az első része csuklófeladat, aki azt nem tudja, tényleg nem érdemli meg, hogy kapjon bizit. Abból simán összelehet szedni 20-25 pontot, ha meg a nehezebbekhez is írsz értékelhetőt, akkor kaphatsz részpontokat is. Szóval nem kell parázni. :) Majd együtt izgulunk tavasszal. :D

2010. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ :)
2010. jan. 28. 06:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az idén érettségiztem, 9. be 3 as voltam 10.félévkor 4 es év végén már 3as 11.be 2 es és folytattam 12.be és 3 as érettségim lett
2019. jún. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!