Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van értelme nyolcadikosként...

Van értelme nyolcadikosként nyelvielőkészítőre jelentkezni olyan nyelvből amit még életemben nem tanultam?

Figyelt kérdés
2014. nov. 10. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs.
2014. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha kezdő szintről indul, akkor van, persze!
2014. nov. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze, kezdő szintről. Első ki tudnád fejteni bővebben miért nincs. Mert ez így elég semmitmondó volt.
2014. nov. 10. 21:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs, suliban majd úgyis megtanulod, csak olyanból érdemes (és akkor sem mindig hasznos) előkészítőre járnod, ami a felvételhez szükséges.
2014. nov. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kétféle van: angol és egyéb. Mivel ált. angolt tanul mindenki általánosban, az nem kezdő. Más nyelvből kezdőszintről indul, ott legalább nem megy el idő, hogy frlmérjék, ki hol tart, és egy szintre hozzák a csoportot. Mostmár 2 nyelv van általában az előkészítő évben, egyik angol, szerintem az a jobb, ha abból van kevesebb óra, az új nyelvből több. De ez még nem garancia arra, hogy jó is lesz.
2014. nov. 11. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó! Nem igaz, van ahol német az első nyelv (elég sok helyen ) én is csak néztem.
2014. nov. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia! Szerintem nem érdemes, mert egy ilyen előkészítős csoportba nem kezdők szoktak menni, én már voltam ilyenen, és nem éppen kezdő szint...
2014. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk elég sok (közel az osztály fele) ember olyan előkészítőre ment amit még sose tanult. Nos aki tanult, annak az az egy év laza volt és pazarlás. Amúgy elég hamar utolértek minket. Most meg van pár olyan aki sose tanulta a nyelvet gimi előtt már jobban beszéli mint az aki igen :)
2014. dec. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!