Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van Európában magyar-francia,...

Van Európában magyar-francia, vagy magyar-angol kéttannyelvű gimnázium valahol?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Rögtön például Budapesten, az elég Európa? Angol legalábbis biztosan.
2010. jan. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jajj bocs, nem úgy értem az európát xD ... úgy tudom mer Pásztón is van :D ... úgy értettem európát, hogy pl. Franciaországban, vagy Angliában, vagy Belgiumban, stb. =)
2010. jan. 28. 10:06
 3/7 A kérdező kommentje:
Pásztón magyar-francia is van. Bocs h azt nem írtam ki, h magyarországon és románián kívül (mert tudom, hogy ott is van) de én valami olyan országra gondolok, mint anglia, vagy franciaország (ahogy mondtam) vagy valami olyan ország európában, ahol franciául vagy angolul beszélnek :D
2010. jan. 28. 10:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nincs, kicsik vagyunk mi ehhez. De bármelyik országban tanulhatsz önállóan a magyar tankönyvekből.
2010. febr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De én nem tanulni szeretnék, hanem a későbbiekben tanítani :D
2010. febr. 3. 19:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, Németországban van, mintha valahol olvastam volna.:O
2010. febr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Németországban magyar gimnázium van.
2010. febr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!