Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Alternatív Közgazdasági...

Alternatív Közgazdasági Gimnázium. Milyen? Van -e tandíj? Ha, igen mennyi? Hanyas átlaggal lehet bejutni oda?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Hogy milyen? Liberális. Van-e tandíj? Van. Mennyi? Kb. 800 ezer/tanév. Én soha nem járatnám oda a gyerekemet.
2012. máj. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
68%
azért nem kell fikázni az iskolát mert fizetni kell érte. én oda jártam, most végeztem és egy amerikában lévő orvosi egyetemre vettek fel teljes ösztöndíjjal. 60 ember volt az osztályban ebből 15 külföldi egyetemre megy fél ösztöndíjjal és 9 ember ment külföldre teljes ösztöndíjjal. nem az átlag számít, hanem hogy milyen személyiség vagy. kedves első kommentelő. ha nem jársz az iskolába honnan tudod hogy szar. vagy csak mert te nem járhattál oda akkor lefikázod. minden honlap mást ír az iskoláról, de be kell menni és megnézni, majd megszeretni.
2014. júl. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Nagy dicsőségére válik egy magyar iskolának, ha külföldre képez szakembereket...
2014. júl. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem volna oda járni és sikerült :) idén kezdek az AKG-ban :)
2014. aug. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bogi11 ***** válasza:
Szia! Mi a tapasztalatod az eltelt időszakban?
2015. okt. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!