Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen füzet szokott kelleni...

Milyen füzet szokott kelleni a 9. évfolyamon?

Figyelt kérdés
spirál vagy a másik meg szokták ezt szabni debreceni iskolák érdekelnének főleg a csokonai
2008. aug. 14. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez már nincs megszabva.Mindenki saját maga dönti el.Spirál füzet csak azért jobb,mert több lap van benne és kitartóbb.Spirál füzetből egy félévben lehet,hogy 1vagy max 2kell,de ha sima kis füzetet használnál abból több.Döncsd el te melyik éri meg neked!
2008. aug. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

A spirál a tartósabb? Ez igencsak "kétséges" pláne a mai minőséget megnézve. Egy előnye van: Ha kérnek lapot, tudsz kitépni. [Nálunk ezt anno megelőzték azzal, hogy az első órán beszámoztatta a füzet oldalait és év végén ellenőrizte.]


Nem igazán javaslom a spirálfüzetet. Pláne ma már nem 64-80 laposakat kapni, hanem 32-40 laposakat. Azok meg ugyanúgy fogynak.


Sokkal inkább javaslom a nagy alakú, de nem spirál, szimpla 32 oldalas füzetet. Könnyebb csomagolni, tárolni, nem akad be semmibe.


Amúgy lesz olyan tantárgy, ahol megmondják, hogy milyen füzetet kell használnod. De azt NEM, hogy az spirál vagy nem spirál legyen. Csak azt, hogy négyzetrácsos, vonalas, sima stb.

2008. aug. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Én annó, jó ujjnyi vastag spirál füzetbe írtam mindent :D Nekem bejött, az egész éves anyag 1 füzetben, max 2 ben elfért. Érettségikor jól jön :D :D :D
2008. aug. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm.

ha valakinek van véleménye azt is szivesen elolvasnám és köszönöm az eddigi 3 válaszolonak hogy vette a fáradtságot és válaszolt köszönöm!!:D

2008. aug. 14. 13:09
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Én középsuliban már mindent spirálfüzetbe írtam, nekem kényelmesebb. Főleg, hogy könnyű félbehajtani. A nem spirált is lehet, de azt szerintem nehezebb. Amúgy a Tesco-ban vettem idén olyan spirálfüzetet (vonalast), ami kb. olyan vastag, mint 4 spirálfüzet, és fülecskék vannak benne, tehát több tantárgyat írhatsz egy füzetbe, és megjelölheted, hogy melyik részében mi van. De ezt elsőre nem javaslom, mert hátha nálatok ezt nem lehet így csinálni. Én levelezőre járok, kéthetente járok csak be, nekem arra megfelel, mert egyik tanár se kéri be a füzetet. De én nem is vettem meg anno augusztusban a füzetet, hanem megvártam, amíg minden tanár megmondja mit kér, addig egy jegyzetfüzetet vittem, és a második-harmadik napon megvettem a füzeteket.
2008. aug. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Szia! Én tavaly (9-ben) csokis voltam:D A tanárok többsége elvárja a nagy alakú füzetet, meg amúgy is sokat írsz egy órán, szóval egy kis füzet pár hét alatt betelne.. Én a spirálfüzetet javaslom!
2008. szept. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is a Csokonaiba járok,a tanárokat itt nem érdekli h milyen a füzet,de én is a spirált ajánlanám,mert abból bármikor ki tudsz tépni 1-2 lapot anélkül h széthullana az egész:D
2009. jún. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!