Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pázmányos joghallgatók!...

Pázmányos joghallgatók! Milyen lesz a 2011-es gólyatábor? Általában hol, milyen szokott lenni?

Figyelt kérdés
Lenne egy pár kérdésem a PPKE-JÁK-kal kapcsolatban, egy jelenlegi hallgatóval szívesen beszélgetnék. Msn? (:
2011. júl. 13. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak ismerősöm van Pázmányon és nem jogon, de úgy hallottam őt nem sok köze van a gólyatábornak a gólyatáborhoz, inkább csak gólya napok, bejárással, nem bent alvással, alkohol mentesen, közös programokkal, városnézéssel.
2011. júl. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
Ez egy egyházi suli, ne számíts semmi nagy dologra, már anno is csak arról szólt, hogy egy két okostóni végigkísérgetett és egy pár alapvető dolgot megmutattak.Végtelenül sznobok és álszentek a Pázmányon és ez a közösségi életre is rányomja a bélyegét sajnos.A második évben átmentem az ELTE-re.
2011. júl. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hmm... köszi. Azért még várom a válaszokat. (:
2011. júl. 13. 21:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia-szia!

Én jelenleg Pázmányos vagyok, most fogom kezdeni a III. félévemet.

Tavaly én (is) kétségek között vergődtem, hogy menjek-e gólyatáborba vagy sem! Végül elmentem, és nagyon nem bántam meg!

Hihetetlenül jól éreztem magam, rengeteg embert ismertem meg, hatalmas parti volt az egész, és az én személyes tapasztalataim szerint nem igaz a sznobság, és az sem, hogy pia nélküli a tábor! Életemben nem láttam még ennyi részeg embert egy helyen, de persze azért nem ez volt a fő szempont! Voltak ugyanis, akik nem ittak vagy nem ittak annyit... szóval ha nem akarsz, nem fog erőltetni senki!

Egyébként Balatonlellén voltunk egy szállodában, közvetlenül a Balaton partján, csak sajnos pont rossz időt fogtunk ki, így nem tudtunk pancsizni! :)

Attól viszont nem kell tartanod, hogy orrvérzésig meg leszel szívatva, mint gólya, mert a gólyaavató feladatok nagy része inkább a csapatszellemre, és nem a leégetésre vagy kínos helyzetbe hozásra szolgál! Nem azt mondom, hogy nem lesz olyan feladat, amivel nevetség tárgyává tesznek, de 1: poénként kell felfogni az egészet, 2: az esetek 99,9%-ában Te is nevetni fogsz saját magadon! (tapasztalat)

Szóval, ha elfogadsz egy tanácsot: Ne Hagyd Ki!

És üdv a Pázmányban! :)

2011. júl. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Illetve Pázmányon! :))
2011. júl. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Eszembe sem jutott volna kihagyni.. (: Köszönöm a választ, most megnyugodtam. (:
2011. júl. 24. 09:50
 7/9 A kérdező kommentje:
Esetleg privátban beszélhetnénk, kedves utolsó? (:
2011. júl. 24. 17:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, de msn-ezni nem szoktam! Priviben viszont megírom a mail címem, oda nyugodtan írhatsz! :)
2011. júl. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Az utolsó hozzászólóval egyetértek!

Én is most leszek II.-os, és teljesen jó hangulat volt tavaly :)

Bár tényleg rossz időnk volt, egy pillanat alatt lett vészforgatókönyv! :D

Nem egy hittérítő bagázs, nem kell félni, nagyon jó a hangulat a gólyatáborban, a suliban, bulikban!!! :)

Mikor írom válaszom, már ott vagytok Lellén, szóval jó kis gólyatábort!!! :)

Szóval üdv a Pázmányon!

2011. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!