Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolát váltanék, tudtok...

Iskolát váltanék, tudtok ajánlani egy budapesti sulit ahol 11. -be jó az osztályközösség?

Figyelt kérdés

Pesten jártam egy zeneművészeti iskolába (több ok miatt két év után ott hagytam) most egy másik zeneművészeti suliba járok pesttől messze.Itt viszont nem nagyon érzem jól magam a társaságban.Nem fogadtak be.Jól tanulok egyedül a matekom 3-as a többi 4-es 5-ös.

NEM zene iskolát keresek,hanem egy olyat amelyet szívesen ajánlanál.Ahol befogadó a társaság (11-es vagyok) és félévkor átvennének.Értsd:a legfontosabb a sikeres érettségi.

Nagy segítség lenne ha tudnál ajánlani egy jó "közösséget".

Köszönöm nagyon!!!



2014. nov. 13. 19:15
 1/3 anonim válasza:

A Sashegyi Arany János (Általános Iskola és) Gimnáziumban elég jó tudtommal a 11.-es osztályközösség. Nagyon összetartóak, és a reál osztály péládul kiváló átlagot produkál, de szerintem a nyelvi és humán osztályoban sincs panasz. Tudtommal az átvétel lehetséges.

Bár a reálban elég szoros a közösség, ott nem tudom mennyire fogadnak be idegeneket, de amennyire én ismerem őket, elég nyitottak.

Csapatmunkában viszont érdemes a nyelvi osztályt vásztani, az osztály versenyeket is általában ők nyerik.

2014. nov. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szent László Gimnázium. Én is ide járok, és eléggé jó a közösség. Mind osztályszinten, mind évfolyamszinten. Mondjuk nagyon sok program van, ami direkt ennek az erősegítésére megy rá. :)
2014. nov. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségetek.:)
2014. nov. 15. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!