Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan aki a Budapesti...

Van itt olyan aki a Budapesti Madách Imre vagy a Kölcsey Ferenc gimnáziumba jár?

Figyelt kérdés
Milyen a társaság, mennyire nehéz, tanárok milyenek, ilyesmi k érdekelnének:)
2014. nov. 14. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:

En csak ezekbe akarok jarni. :D

Madachba a kozosseg nagyon jo! Barkihez odamehesz random es nem fog beszolni, hogy ismeretlen vagy :) nagyjabol mindenki ismer mindenkit.

Kolcseyben inkabb a nyelvi tagozatosok ismerik egymast, d ott inkabb az osztalykozosseg a kiemelkedobb, mint a teljes iskolakozosseg, bar az is jo :)

Mindkettoben a nyelvi osztalyoka szinvonalasabbak (azert mondom, mert Kolcseyben ugye van egy sport meg egy okologiai is amik rosszabbak). Nehezsegileg azt mondanam, a Madach erosebb, de nem kell tultanulnod magad szerintem ott sem. Kolcseyben detto, de az a Madachnal gyengebb.

Remelem segitettem:)


Egy nyolcadikos

Kolcseyben tanit az egyik rokonom rajzot (tudtommal o az egyetlen rajztanar), es nagyon jol tanit :) A tobbi tanarrol es a Madachos tanarokrol nyilt napok utan fogok tudni meselni!

2014. nov. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!A Madáchot csak ajánlani tudom! A közösség nagyon jó, rengeteg program van (projekt hét, osztály kamarakórus verseny, diákszínpad, Madách kupa, erdei tábor stb...) + a szakkörökből sincs hiány. A tanárok korrektek és jól tanítanak, a nyelvoktatás pedig országos szinten is kiemelkedő. Szerintem nem kell halálra tanulnod magad, de azért egy kis szorgalom nem árt...

Egy madáchos diák :)

2014. nov. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 klopusz ***** válasza:

Szia!


Nagylányom a Madách-ba jár, nagyon jól érzi ott magát kezdetektől fogva.

A kisebbik lányom is első két helyen ezt a sulit fogja jelölni a jelentkezéskor, harmadik helyen a Kölcsey-t. Azt hallottam, ott is nagyon jó a hangulat, szívesen járnak oda a tanulói.

2014. nov. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!