Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egri Kossuth Zsuzsanna Szakköz...

Egri Kossuth Zsuzsanna Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégiumról vélemény?

Figyelt kérdés

Legfőképpen ezekre lennék kíváncsi:A ti véleményetek a suliról, a tanárokról, a dikákokról, és a kollégimról.

Köszi a válaszokat :3



2014. nov. 16. 13:11
 1/1 anonim válasza:
Szia. Igaz én nem oda járok, de oda akartam menni ezelőtt 4 évvel. Hát szerintem úgy ahogy normális iskola, de sokan eljöttek onnan, és nagyon sokan úgy tartják hogy "k@rvaképző" :D:D:D:D a diákok...hát akiket onnan ismerek verik a nyálukat de nem tudom hogy mire, mert az iskola színvonalához valók....de nem tudom..te döntöd el, nem leszólni akartam az iskolát, hiszen nem jártam oda csak felvételizni voltam..de nem bántam meg hogy nem mentem oda, azok alapján amiket mondanak róla :) Milyen tanuló vagy? Ott van még a Gárdonyi, Közgé, Dobó, Neumann, Szent Lőrinc, Keri, stb..:)
2014. nov. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!