Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most vagyok 8. os és éredekeln...

Most vagyok 8. os és éredekelne, hogy milyen a Kossuth Zsuzsanna középiskola és a Szilágyi Erzsébet gimnázium Egerben?!

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert azt mondják hogy nem jók a tanárok a Kossuth Zsuzsába hogy ez tényleg így van-e? Valamint a Szilágyiról pedig azt,hogy nagyon kemény,valakitől pedig azt hogy nagyon jó és nem csak a szó szerint strébereknek való. Tehát mi igaz és mi nem mert én ezeket hallottam? /lehetőleg azok válaszoljanak akik oda járnak/ előre is köszi a válaszokat.

2014. szept. 7. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon más színvonalú a két iskola... Mégis mi a célod? Egyetem/fősuli? Érettségi? Szakma?

Ha az egészségügyben akarsz elhelyezkedni (nem orvosként!), akkor a Kossuth a legjobb a környéken, sokak szerint nem is könnyű.

Ha viszont majd tovább akarsz tanulni, akkor a Szilágyiba menj. Van nagyon jó biosz-kémia szak, ha orvosnak készülsz (legalábbis nekem ez jött le). Nem, nem strébereknek való :D Vannak azok is, mint a legtöbb helyen, de nem annyira jellemző. És nem nehéz suli.... minenki ettől fél O.o

Azért valami támpontot írhatnál (átlagod, mi érdekel, stb..).

2014. szept. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenképpen tovább szeretnék tanulni. Célom az az hogy orvos legyek. A tavalyi átlagom az 4.35 de ez nem a legjobb úgyhogy idén sokkal komolyabban veszem a tanulást és leginkább ha a tanulási szempontokat nézzük az egészségügy érdekel a leginkább.
2014. szept. 12. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor inkább a Szilágyit ajánlom :) A Kossuthban, ha szakközepes képzésre mész, persze hasznos dolgokat tanítanak, de szerintem egy jó hírű gomnáziumban (Szilágyi) több esélyed van emelt érettségit tenni, és továbbtanulni. Pont neked való a biosz-kémia tagozat, ami minden évben indul.
2014. szept. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindkettőt megjelölted?
2015. febr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!