Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eötvös József Gimnázium vagy...

Eötvös József Gimnázium vagy Karinthy Frigyes Gimnázium? Megéri a KFG-ba menni kéttanra vagy inkább EJG-ba a matek tagozata?

Figyelt kérdés

Mind a kettő nagyon erős lenne nekem, de egy próbát szeretnék tenni valamelyikbe, de nem tudok dönteni és csak az egyiket szeretném majd beírni.

Tudnátok indoklást adni, hogy miért ez..meg miért az?



2014. nov. 18. 07:16
 1/8 anonim válasza:
A EJG-t csak hírből ismerem ezért arról nem tudok nyilatkozni, de ha ez segít a döntésben, akkor tudjál róla, hogy a Karinthyban az angol kéttanon belül mindig két osztály indul és az egyik matek specializáció. Tehát a Karinthyban megkapod a nyelvet is nagyon magas szinten és a matekot is.
2014. nov. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha erős neked mindkettő, akkor inkább többet írjál, mert nem biztos, hogy bejutsz. Ha nem akarsz menni, minek próbálkozol vele? Az EJG-t ne is jelöld, jóval erősebb.
2014. nov. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Az Eötvös nagyon erős, lehet nem fogom beírni. A Karinthyban az angol kettan pedig nagyon tetszik.
2014. nov. 18. 18:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen írj több iskolát, nehogy lemaradj.
2014. nov. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké,többet fogok beírni.
2014. nov. 19. 07:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Az átlagod az milyen?
2014. nov. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is több iskolát irj be. Előre ird be az "álom"iskolá(ka)t, utána a többit.

Ha szereted az idegennyelve(ke)t, akkor mindenképpen a Karinthy. Nekem nagyon tetszik. Nagyon szeretem.

2014. nov. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Írd be mindkettőt, jobb több lábon állni. :)

De én a Karinthyt ajánlanám, mert jó a közösség, a színvonal és a hangulat is.

2014. nov. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!