Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Joghallgatók, mit mondátok a...

Joghallgatók, mit mondátok a következő kérdésekre?

Figyelt kérdés

Kedves joghallgatók!

Köszönettel vennék mindenféle, pozitív vagy akár negatív vélemény, tapasztalat megosztását a joghallgatói életről, a jogi tanulmányokról.

Bármi jöhet, minden érdekel! Akár az, hogy véleményetek szerint mennyire volt nehéz, mennyire kötötte le az ember idejének egészét, vagy csak egy részét, melyik egyetem a legjobb szerintetek, ahol jogot is lehet tanulni, ... minden érdekel.



2014. nov. 19. 23:24
 1/1 anonim ***** válasza:

SZTE ÁJTK másodéves joghallgató vagyok. Az elő évemet kínkeservesen csináltam végig! Nagyon szokatlan volt nekem az, hogy rengeteg az anyag az idő viszont kevés. Most már sokkal könnyebben veszem az akadályokat, és ami a legfontosabb elkezdtem élvezni azt amit tanulok :) Elég sok időmet elveszi a tanulás, de azért egy kevés időm marad a szórakozásra is :) Sokat követelnek a tanárok, de kellő odafigyeléssel és időráfordítással teljesíthető (és nem csak kettesre, hanem 5re is).

Ha tényleg jogra szeretnél menni és eredményesen szeretnéd teljesíteni a követelményeket, akkor azt javaslom, hogy első legyen a tanulás. Természetesen szórakozni is kell, csak találd meg az aranyközép utat, ne csak a buliról szóljon az egész.

Összegezve: nagyon keményen kell tanulni, sokat követelnek, de teljesíthető, a hallgatói élet nagyon jó (szuper rendezvények vannak). A szegedi jogi kart én ajánlom, mert színvonalas az oktatás és elég sok korrekt, jó fej tanár van.

Sok sikert, ha van kérdésed nyugodtan írhatsz privát üzenetet is :)

2015. jan. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!