Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudna válaszolni valaki...

Tudna válaszolni valaki ezekre a kérdésekre?

Figyelt kérdés

Sajnos nem igazán tudom kivel megbeszélni a dolgaimat, de szeretnék továbbtanulni. Nem tudom mik a lehetőségeim.

Értem ezt például a támogatásokra, nem állunk valami jól. Régebben kaptunk gyermekvédelmit is, most nem tanulok, ezért az már nem jár.

Kielégítő választ egy helyen még nem találtam, illetve nem is igazán tudom, hogy hol keressem. Valaki aki ért ezekhez, tudna nekem írni?


2014. aug. 2. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írd ki ide a kérdéseidet, ezzel is segítve mást, aki hasonló helyzetben van! Legalább ha kétes információt írnánk, meg tudjuk azt is vitatni.
2014. aug. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én hasonló helyzetben vagyok, családi pótlék már nem jár, egyedül az ösztöndíj, ami lényegében sokmindentől függ, de leginkább attól mennyire ismered azt, aki szétosztja. Szóval annyira nem lehet számítani rá, de az akár 30ezer is lehet, valamint van önkormányzati ösztöndíj is (nálunk pont nincs) arra is jogosult lehetsz...
2014. aug. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!