Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Karolyi Mihaly VAGY Varga...

Karolyi Mihaly VAGY Varga Istvan? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Karolyi Mihaly Ket Tanitasi Nyelvu kozgazdasagi Szakkozepiskola (XIII. ker.)

Varga Istvan Kereskedelmi, Kozgazdadagi Szakkozepiskola, Szakiskola (III. ker.)

Ezekrol az iskolakrol lenne szo. Aki ismeri az iskolat vagy barmit is tudna rola mondani akkor az segithente!

A nemet nyelvre, kozgazgatasi szakra mennek mindtto esetben. En ugy tudom, hogy a Karolyi valamivel erosebb a Varganal.

A tanitasra, a kozossegre, a tanarokra es mindenre kivancsi vagyok az iskolakkal kapcsolatban.

14/l



2014. nov. 20. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Igaz. A Karolyi tenyleg jobb, azt hiszem 1. Lett az idegen nyelvi erettsegikben. Pontminimum 65-70 kozponti, es kb. 4-es koruli atlag. A szobelin vigyazz, hogy keszulj, mert szivatosak a tanarok, azt hallottam. A lenyeg hogy ne adjal ra alkalmat, hogy szivathassanak, tudj mindent :) A kozossegrol sajnos nem tudok semmit.
2014. nov. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Közgé a jobb -
2015. febr. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen az átlagod?
2015. febr. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!