Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Karolyi Mihaly vagy Varga...

Karolyi Mihaly vagy Varga istvan kozepiskola?

Figyelt kérdés

Karolyi Mihaly Ket Tanitasi Nyelvu Kozgazdasagi Kozepiskola vagy Varga Istvan Kereskedelmi Kozgazdasagi Szakiskola Szakkozepiskola (Bp.)

Isetleg valaki aki valamelyike jar az mondhatna rola valamit. Nem tudom melyikbe menjek. De gondolom nyilt nap utan konnyebb lesz dontenem.



2014. okt. 30. 21:33
 1/3 anonim válasza:

Szia !

Igaz 14 éve jártam a Károlyiba, de szerintem nagyszerű suli volt! AZ igazgatónő szenzációs volt!!! - ja és nem azért írom mert eminens voltam...átkerültem egy másik suliból "probléma miatt" év közben..szóval én csak jót tudok mondani ott mindenkiről! abban az időben a tanári karnál nem az volt a cél hogy ki mit nem tud! hanem hogy ki mit tud! szóval azért az nagy különbség! a másik iskolához nem volt közöm...

2014. okt. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Károlyi jobb -
2015. febr. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen volt a nyíltnap?
2015. febr. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!