Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tortenelem 8. dik o. Temazaro...

Tortenelem 8. dik o. Temazaro meg van valakinek? Pontosabban lent!

Figyelt kérdés
Nemzetkozi tankonyv kiado. 2lecke az az( Magyar orszag a ket vilag haboru kozott) !! Akinek megvan az irjon nagyon fontos lenne!

2014. nov. 23. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! nekem is ilyen tankönyvem van,de mi nem írtunk TZ-t,csak házidogát,ugyhogy sajnos nem tudok segíteni:(
2014. nov. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző válaszóló vagyok,szerintem csináld azt,hogy minden Nagy fejezet után vannak összefoglaló kérdések,és ha azokra pontossan tudtsz válaszolni szerintem menni fog:)
2014. nov. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
uhh de jo neked:) nekunk a tanarunk nem egy kedves fajta szval tutti megiratja:ss sebaaaj:D es koszii:* azert ha valaki tudna segiteni h megadja h mivolt a tzbe vagy h milyen kerdesek vannak nagyon orulnek..es valahogy meghalalnam!
2014. nov. 23. 23:24
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak szimplán tanulni kéne...
2014. dec. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tanulni? muhahaha.... :D :D :D Jaj, te kis naiv ;-)
2014. dec. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!