Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek van esélyem, hogy...

Szerintetek van esélyem, hogy felvegyenek a Városmajori gimnáziumba?

Figyelt kérdés

5-től-7.ig-ha kerekítünk 4.75-ös az átlagom és félévkor szerintem csak egy 4-esem lesz,járok felvételielőkészítőre,és otthon amiket írtam a legjobb idáig 77pont lett,de még van szűk 2 hónapom a központiig.

Szerintetek van esélyem,hogy felvegyenek? 14/L



2014. nov. 23. 16:22
 1/7 anonim válasza:
Bőven :) Nyugodj meg, ha megírod a felvételit 60 körül és a jegyeid átlaga is magasabb, mint 3,8 akkor szerintem 100%, hogy lazán bejutsz, de ettől még ne bízd el magad, mert véletlen alul teljesítesz, ami persze kizárt :) Ne aggódj meg lesz!
2014. nov. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,remálem sikerül:)
2014. nov. 24. 19:42
 3/7 anonim ***** válasza:
1-essel nem értenék egyet... nem hallottam még olyat, aki 60 ponttal bejutott volna. Szerintem is van esélyed ha jók a jegyeid, és jól írod a felvételit, de 60 pont azért kevés. 70 felett kell írni szerintim minimum, 80-nal már talán szóbelizni sem kell. De nekem a legkevesebb ponttal bejutott osztálytársam is 70 felett írt. Szóval ez a 60 felett lazán bent vagy nem túl helytálló.
2014. nov. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi én is inkább úgyhallottam hogy 70-75 pont
2014. nov. 27. 22:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Én oda járok. A felvételin 82 pontot értem el és szóbeliztem. Rangsorban az 55. helyről kerültem be. Persze ez csak én vagyok.
2015. jan. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Végül mennyi pontot írtál?
2015. febr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Melyik tagozat érdekel?
2015. febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!