Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tudtok az Orbánhegyi úton...

Csobánci Ádám kérdése:

Mit tudtok az Orbánhegyi úton lévő Budapesti Osztrák Gimnáziumba való felvételiről? (1. évfolyam)

Figyelt kérdés

Januárban fogok felvételizni, az általános iskola felső tagozatát Ausztriában végzem. Valaki meg tudná mondani, hogy nehéz-e a felvételi és milyenfajta feladatokra lehet számítani? (matek, német)

Előre is köszönöm a segítséget :)



2014. nov. 23. 16:31
 1/6 anonim válasza:
Eddig magánsuliba jártál?
2014. nov. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, normális állami suliba :)
2014. nov. 30. 20:33
 3/6 kinga4ever válasza:
Én múlt èvben felvèteliztem oda és a matekban nagyon sok logikai feladat volt , nem olyan mit a magyar felveteliben. A magyar az könnyebb volt szerintem mint a normal felveteliben . Inkább a matek volt nehéz
2016. dec. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kinga4ever válasza:
Ha normális suliba jártál akkor készülj logikai feladatokbol!
2016. dec. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bogi11 ***** válasza:
kinga4ever És felvettek? Ha igen, akkor kérlek mesélj még a suliról. 0.-ba mentél, vagy 1.-be?
2016. dec. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bogi11 ***** válasza:
És nincsenek meg véletlenül a tavalyi feladataid? Sokat segítene..
2016. dec. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!