Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A 2-es/3-as vagyok matekból,...

A 2-es/3-as vagyok matekból, van esélyem átmenni az érettségin?

Figyelt kérdés

Ebből az egy tárgyból voltam mindig is "béna"..Többi 4-es,5-ös simán megvan. Járok külön-matekra 3 hete de ez még elég kevés alkalom,itthon is próbálok gyakorolni korábbi érettségiket de eddig nem nagyon megy..

2-est össze lehet kaparni? (továbbtanulásnál nem ezt viszem tovább) 18/l



2014. nov. 26. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nagyon-nagyon-nagyon hülye vagyok a matekhoz, kis számokat sem tudok összeadni, hihetetlen, mennyire nem megy, mégis meglett simán a kettes matekból. Ha annyit foglalkoztam volna vele, mint te, akkor lett volna jobb is, de lusta voltam. Már bánom, persze nekem sem számít sehova, de azért mégis.


A matek érettségi feladatok direkt úgy vannak összeállítva, hogy mindenkinek, akinek egy csepp esze is van, és tudja használni legalább egy kicsit is, menjen. Leginkább józan paraszti észre van szükség hozzá, és arra, hogy tudd használni a függvénytáblázatot. Azt minél többet lapozgasd, tudd, mit hol kell keresni benne, és nem lesz gond.

2014. nov. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen iskolában. Én az Apáczaiban voltam 2-3 között állandóan, és 80% lett az érettségim.
2014. nov. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!