Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik szakra menjek? Melyik...

Melyik szakra menjek? Melyik érné meg jobban?

Figyelt kérdés

A nemzetközi gazdálkodás, nemzetközi tanulmányok, kereskedelem és marketing, humán erőforrás vagy dietetikus szakokon gondolkozom.

Most állok fakt választás előtt, valószínűleg töri, biosz/földrajz faktra megyek, még nem tudom biztosan. Amúgy a matekkal semmi bajom sincs, de azért nem vagyok matek zseni.Egy jó kéttannyelű gimnáziumba járok szóval a nyelvekkel sincs problémám. Amire végzek meglesz az angol felsőfokú és német középfokú nyelvvizsgám.

Szerintetek melyik szak az amivel aztán könnyen el tudnék helyezkedni, és a matek része teljesíthető?:)



2014. nov. 27. 13:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy ezek közül a nemzetközi gazdálkodás a legjobb. Ehhez azonban egy biztos matek alap kell, és nyelvtudás. Nyelvekből írtad, hogy jó vagy, a matekot pedig el kell kezdeni gyakorolni. Én a helyedben elmennék matek faktra.
2014. nov. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!