Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Évvégén átmenni egy másik suliba?

Évvégén átmenni egy másik suliba?

Figyelt kérdés
Egy viszonylag eros gimibe jarok most... Nagyon nem birom mar az evfolyamot, osztalytarsakat.. Nagyon rosszul erzem magam itt. Ev vegen lehetseges lenne atiratkozni valahova? Tudtok jo sulikat a 17ker-ben?
2014. nov. 27. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éved van vissza és a mi baj?
2014. nov. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
5 eves gimi most vagyok nyelvi elokeszitos. Nagyon rosszul erzem magam a tobbi evfolyamtarsam miatt.. Minden nap latom azokat akikkkel amikor meg megtudtam h felettek rengeteged beszelgettem meg most ev elejen is aztan most meg mar alig ha koszonunk egymasnak pedig nagyon sokat jelentettek nekem. Ez a legfobb indok ami miatt elmennek
2014. nov. 27. 17:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért történik így?

Utálnak?

Cikiznek?

Nincsenek barátaid?

Közeledsz feléjük?


Szerintem meg kell majd indokolni, hogy miért akarsz átmenni.

Kérdés, hogy ott ki fogsz-e jönni másokkal?

Természetesen idiótákkal nem kell lejárnod 5 évet.

De hidd el nem olyan rossz az, ha jó a gimid.

2014. nov. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hat hallottam mar olyat masoktol h kibeszeltek.. Van egy nagyon nagyon jo baratom mar de hat a tobbi 100-zal meg nem tudok mit tenni es faj az elmulas nagyon, minden nap latni azokat akik regen a barataim

Voltak most meg mar csak idegenek vagyunk egymasnak majdnem

2014. nov. 27. 17:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit beszélnek rólad?
2014. nov. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hogy milyen szerencsetlen es csunya vagyok. Pedig en nem mondanam magam egy kifejezett ronda peldanynak bar gyonyoru sem vagyok
2014. nov. 27. 17:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy irigyek rád...

De ennek mi lehet az oka? Ezt kitől halottad?

Sokáig mindig mindenkivel jóban voltál, aztán hirtelen levegőnek kezdtek mondani téged?

Ha van kedved küldhetsz magadról egy képet és megmondom, hogy mi a véleményem rólad. De az sem, baj ha nem.

Az a legfontosabb, hogy te elégedett legyél magaddal. Az ízlése meg nem lehe egyforma az embereknek.

Ha ronda volnál is és bántanak, nem te vagy a selejt.

2014. nov. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!