Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan zajlik a szóbeli...

Hogyan zajlik a szóbeli felvételi a Nemes Nagy Ágnes Szakközépiskolában?

Figyelt kérdés
Már feltettem ezt a kérdést, de még nem kaptam meg rá pontosan a választ.. Szóval aki már szóbelizett a Nemesbe az légy szíves írja le, hogy hányan vannak bent, hogy zajlik stb. Aki egy kicsit is tud róla az is írjon! Köszi!:)))

#felvételi #Nemes Nagy Ágnes szakközépiskola #Iskolák szóbeli
2014. nov. 28. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon jo:) en nagyon elveztem:) bemegy kb 30 ember, es 3-4 tanar:) a tanarok bemutatjak mit kell csinalni, es mikozbe csinaljak a 8.osok a tanarok csinaljak veluk egyutt:) kulonfele jatekos feladatok lesznek..2 resze van a szobelinek.. Dramai es beszedtecnikai. Beszedtecnikainal az adott verseket, dalokat es monologokat kell eloadni. Nem nehez meg semmi. Megadnak egy szitut hogy hogyan add elo es ugy kell. Szerintem nagyon jo es elvezetes:) draman meg jatekok lesznek:)
2015. jan. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Köszi
2016. jún. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!