Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek hány pontos lett az...

Nektek hány pontos lett az írásbeli/szóbeli felvételitek, hova jelentkeztetek, melyik középiskolába vettek fel, és végül hova mentetek?

Figyelt kérdés

Van aki esetleg az alábbi középiskolákba jár/fog felvételizni?

- Bródy Imre Gimnázium - a média szak miatt érdekel, maga a weboldal is szimpatikus.

- Szent László Gimnázium - sok jót hallottam róla, erős és jó közösségű iskola (?).

- Szent Margit Gimnázium - régebben "álmaim iskolája volt, most viszont kezdek elbizonytalanodni vele kapcsolatban.

- Közgazdasági Politechnikum - volt osztálytársam is ide jár, csupa jót mesél.

- Madách Imre Gimnázium - egy színes, eseménydús tanévet képzelek el a hallottak szerint.

- Városmajori Gimnázium - szintén a hallottak miatt.

- B. M. E. kéttannyelvű Gimnázium - elsősorban ugye a nyelv miatt jelölöm meg, tetszik az öt év felépítése.

Bármilyen más iskolával kapcsolatos infót elfogadok, arra vagyok kíváncsi, hogy te hova jársz, miért választottad, és megbántad-e.

Előre is köszönöm! :)



2014. nov. 24. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Irasbeli: 82

Szobeli: majdnem mindenhol 100%

Ahova jelentkeztem: Szent Istvan, Madach, Szent Laszlo, Apaczai, Eotvos, Fazekas, Teleki, Berzsenyi, Veres Palne.

Ahova behivtak szobelizni: Szent Laszlo es Apaczai kivetelevel mindenhova

Ahova felvettek: konkretan egyikbe sem, csak egybe ahova most jarok

Ahova mentem: FAZEKAAAS :DD

Nem volt sehova protekciom es volt/van nyelvvizsgam angolbol (kozep es felsofok egyarant)


Ha erdekel a Fazekas es Apaczai azokrol tudok sok mindent, a tobbirol nem igazan. Madachosok es Szent Laszlosoknak nagyon tetszik a gimi, jo az osztalykozosseg stb..


En imadom ezt a sulit,soha nem gondoltam volna hogy valaha ide fogok jarni (nekem a szent istvan volt az almom). Nem bantam meg. Sokat kell tanulni viszonylag, az igaz, de melyik jo gimibe nem kell? :) a kozosseg nagyon jo, olyan az egesz suli mint egy nagyon nagy (1080 fos) csalad :D vannak ikolai programok egy csomo,a tanarok nagyon jo fejek es megertoek. En nagyin nagyin szeretem ezt a gimit, emmi penzert nem valtanek sulit! :D


Remelem tudtam segiteni :D

2014. nov. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem normális választ adok, de #1: be se hívtak a Lászlóba, de a Fazekasba felvettek? :o
2014. nov. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ugye? Furi :D angol nyelvi szakra jelentkeztem es be se hivtak, pedig volt nyelvvizsgam :D a Fazekas pedig nem annyira szemet suli mint ezt egy csomoan gondoljak :D am hidd el,en lepodtem meg a legjobban :D ugy ahogy van el van rontva ez a felveteli mizeria. De hat ez van, muszaj reszt venni rajta.
2014. nov. 25. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Na azért azt illik tudni, hogy nem minden iskola számolja egyformán a hozott és központis pontokat, emiatt van különbség. El kell olvasni a tájékoztatót.
2014. nov. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Én is jelentkeznék oda, csak a osztályfőnököm, azt mondja úgyse jutnék be. :S (Fazekasba) Kár, pedig szerintem meg van hozzá a tudás. :D
2014. nov. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor meg kell próbálni.
2014. nov. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondtak :D konkretan majdnem az ofom huzta ki a szuleim helyett :D es mennyire meglepodtek, hogy felvettek! Fel akartak hivni a sulit, hogy most komolyan? XD de hat vegteben is a sulibol a 3 legjobb gyerekkel egyutt mentem a Fazekasba.


Amugy eredetileg nem akartam elmenni szobelizni, csak azert mentunk el vegul, mert ha mar behivtak, illik elmenni, nem? :D es hat vegul is meg is erte :D ott volt a LEGKONNYEBB a szobeli :) komolyan! Mindegy, a lenyeg, hogy mindenhova menjetek el szobelizni, ahova behivtak :)


Kettovel elottem szolonak: nyugodtan ir be az alaplistadba, ha meg nagyon elrontottad az irasbelit, hatrebb irod :D ha meg jobbat irtal mint gondoltad, akkor meg elorebb :) itt most az van gyerekek, hogy MINDENT erdemes beirni amit be akarsz. Meg ha ugy tunik is hogy nincs semmi eselyed :)

2014. nov. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bocsi #1es voltam :)
2014. nov. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én a Madách-ba járok(amiről azt mondják humános, de szerintem nem túl feltünő, ja meg persze a legfontosabb az idegennyelv). Én nagyon szeretem, először nem ide akartam jönni, de a szóbelin iszonyúan megtetszett. Pontszámügyileg meg az osztályomban a legalacsonyabb az 70 pont volt szerintem, de a szóbeli is sokat számít. A legjobb része a közösség, mert mindenki nagyon jó barátokra talál, és a tanárok. Jófejek, és ugyanakkor az elvárások is teljesen teljesíthetőek. Sztem ide mindenképp jelentkezz :)

Még a Lászlót ismerem, tesóm oda járt, illetve én is oda szerettem vna menni, de sajnos a szóbelim nem sikerült jól . Nem éreztem magam jól, olyan fura volt, össze voltam zavarodva, és nem éreztem h megnyílhatok a szóbeliztető tanároknak, úgyh emiatt elment tőle a kedvem. De az is erős suli, úgyh próbáld meg ha tetszik valamelyik szak! Nővérem sem bánta meg h odament :)

2014. nov. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én a budadörsi Illyés Gyula Gimnáziumba jelentkeztem, a hatosztályos részébe:) Azt hiszem 76 vagy 78 pontos felvételit írtam, szóbelim nem volt. Imádom ezt a sulit, egyáltalán nem bántam meg, hogy eljöttem az általánosból:)
2014. dec. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!