Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jaschik Álmos Művészeti...

Jaschik Álmos Művészeti Szakközépiskola? Vélemények?

Figyelt kérdés

Oda szeretnék felvételizni idén és olyanok véleménye érdekelne az iskoláról/tanulókról akik oda járnak/jártak.

Köszi előre is :)



2014. nov. 29. 15:31
 1/2 anonim válasza:
100%

Egyszer beszéltem egy csajjal aki oda járt képgrafra. Nagyon beképzelt volt, és szakmát elég alacsony szinten művelte. Én nem vagyok jó véleménnyel róluk sajnos, de csak ez az egy személyes tapasztalatom van idáig.


Egyébként csak jót lehet hallani róla, a felsőoktatásban mindig vannak Jaschikosok. A másik kiemelkedő intézmény a Kisképző. Vidéken meg Pécs, Debrecen, Nyíregyháza...

Igazából ezeknek a suliknak mindig változik az arculata, hogy milyen embereket vesznek fel az adott osztályba, így nehéz lesz megválaszolni a kérdésedet. De úgy gondolom , hogy ez mindenütt így van.

A tanárok egyébként jó hírűek, általában az a fontos, úgyhogy semmi ok a pánikra! El kell menni nyílt napra és meg kell nézni, hogy jól érzed- e ott magadat vagy sem.

Sok sikert a felvételihez! :)

2014. nov. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. nov. 29. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!