Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Madach Imre gimnazium?

Budapesti Madach Imre gimnazium?

Figyelt kérdés

Tudnatok ezekre a kerdesekre valaszolni?

Ha tobb tagozatot meg szeretnek jelolni akkor hanyszor kell szobeliznem(pl kezdo francia,halado angol nyek)

Min. Hany pontos irasbelit kell irjak,hogy behivjanak szobelizni?( hozott pontok 70)

Melyik szakra a "legkonnyebb" bejutni?

Az ideiglenes rangsor max. Hanyagikkent kerulhetdk be?

A valaszokat elore is nagyon nagyon megkoszonom !



2014. dec. 1. 18:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Tobb tagozat eseten is csak egy szobelit kell tenni, vagy angolbol vagy nemetbol.

kb. 70-75kozpontival mar jol allsz

nem tudom... valtozo, olyan 70. Korul van eselyed meg felvetelt nyerni...

2014. dec. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
SZIA!! :) Szerintem 70-75 pont nem elég a bejutáshoz. Az én osztályomban szinte mindenki 80 felett írt, a legrosszabb is 76 pont volt... Egyébként nagyon klassz suli, csak ajánlani tudom!!
2014. dec. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Koszonom! Megprobalok mindent megtenni:) es azt valaki tudja,hogy melyik osztalyba ugymond a "legkonnyebb"bekerulni?
2014. dec. 3. 07:03
 4/19 anonim ***** válasza:
Azoknak könnyebb, akik németet tanultak, és nem angolt... De ha eleve angolt tanultál általánosban, nem írhatod be, hogy németes osztályba akarsz jelentkezni, mert nem tudnál belőle szóbelizni...
2014. dec. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én voltam bent és egy gyereket kérdeztem meg ő pedig azt modnta hogy 70 pontosat írt.
2014. dec. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Es ti hanyadiknak szeretnetek vagy fogjatok megjelolni? Ezen kivul meg miket jeloltok meg?
2014. dec. 3. 22:11
 7/19 anonim ***** válasza:
2.-4. Ez fugg attol, hogy hogy fog tetszeni szombaton a nyilt nap es hogy milyen lesz az irasbelim
2014. dec. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Szerintetek van eselyem a 70-75 pontos irasbelimmel valamelyik osztalyba?:(
2015. jan. 18. 16:47
 9/19 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne.
2015. jan. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Engem is erdekelne! Hogy ment nektek a központi? Én elcsesztem :/
2015. jan. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!