Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tovabb tanulok es velemenyt...

Tovabb tanulok es velemenyt szeretnek kerni ezekrol az iskolakrol?

Figyelt kérdés

mind Budapesti iskala: Berzeviczy Gergely,

Bornemissza Peter,

Eotvos Jozsef,

Vorosmarty Mihaly,

Almos Vezer,

Schulek Frigyes,

Karolyi Istvan,

Madach Imre,

Veres Palne.

Elore is koszonom a valaszokat!:)



2014. dec. 2. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia én is idén felvételizek de amiket ismerek azokról leírom mit hallotam.

Eötvös József: Nagyon erős csak akkor ajánlom ha kitünő vagy és a felvétleit legalább 85 pontosra megtudod írni.


Vörösmarty Mihály: Sokkal gyengébb az Eötvösnél dárma, mozgokép, sport és biosz osztály van hajól tudom. Hallotam pár rossz véleményt erről a suliról.


Madách Imre: Az Eötvösnél gyengébb de ez is nagyon erős iskola. A központit minimum 70-75 pontosra kell megírjad ha ide akarsz járni.


Veres Pálné: Madách-nál elvileg kicsit gyengébb de a Vörösmartynnál ez is sokkal erősebb.


A többit nem igazán ismerem ezért nem tudok róla véleményt mondani. Egyébként nem kell ennyi sulit bejelölni, olyan 4-5 darabnál töbebt nem sok értelme van mert egy suliban is több tagozatot is be lehet jelölni és nem fogod tudni eldönteni melyiket akarod első helyen megjelölni.

2014. dec. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az Eotvoshez nekem eleg volt 73 pont ket evvel ezelott, az atlagom se volt kituno emellett. Ha bejutsz szobelire, ajanlom, hogy ne toribol menj (hacsak nem tudod nagyon). Mert en ott total szivtam, a matek meg piszok egyszeru volt

A Karolyi Istvan az gyenge. Oda siman felvesznek. Ismerosom odajar. O szereti a kozosseget nagyon.

2014. dec. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!