Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan kéne megfogalmaznom az...

Hogyan kéne megfogalmaznom az email üzenetemet az iskolának?

Figyelt kérdés

Először írtam ezt:

Tisztelt igazgató!

Egy kérdéssel fordulnék Önhöz. A gyermekem elvégzett egy szakmát az intézményükben másfél éve.

Most viszont nem talál rendes munkahelyet , és az érdekelne hogy , lehetséges lenne e neki egy másik szakmát tanulni

az intézményükben.

Üdvözlettel: Tóth Judit


Jött a válasz:

Kedves Szülő!


Kérjük a gyermeke nevének és születési évének megadását.

üdvözlettel:


Vargáné Szalados Klára

tagintézmény-vezető


majd én választ küldtem erre


és azótra egyátalán nem is válaszoltak. másik néven , emailen kérdeztem tőlük valamit és arra rögtön válaszoltak. mit írjak nekik , meg hogyan fogalmazzam meg az email levelet?



2014. dec. 4. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell ebből akkora ügyet csinálni, az iskola nem a király.

Tisztelt Tagintézmény Vezető!

Folyó év ... hó ...-án kérésüknek megfelelően megírtam Önöknek gyermekem nevét (név) és születési évét (év) , új szakma tanulására vonatkozó ... hó ...-i kérdésem kiegészítéseképpen. Azóta nem kaptam választ. Kérem, szíveskedjenek tájékoztatni, hogy van-e lehetőség Önöknél újabb szakmát tanulni.

2014. dec. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi
2014. dec. 4. 18:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy az első írja. A másik pedig a fogadóóra. Kérj időpontot, és beszélj velük személyesen. Én azt tenném.
2014. dec. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!