Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vizsgán miért nem kaphatjuk...

Vizsgán miért nem kaphatjuk meg a kulcsszavakat?

Figyelt kérdés
Annyira egyformák a tételek, hogy folyton keverem, hogy mi melyikbe kell, és nem csak én hanem majdnem mindenki. Próbafelelésnél is az volt, hogy nem jót mondtam mert az egy másik tételhez kapcsolódott. Vizsgán is tuti hogy ez lesz. Hiába tudom ha nem jót mondok. És állítólag nem szólhatnak bele a felelésbe a vizsgabiztosok. Szóval nem szólnak ha rosszat mondok? Vagy elküldenek póttételt húzni, merthogy a kulcsszavak alapján semmi nem volt benne a feleletemben?

2014. dec. 5. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Most milyen vizsgáról van szó?


Egyébként ha kevered a tételeket, az azt jelenti, hogy nem értetted meg őket. Tapasztalatból tudom.

2014. dec. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
érettségi vagy egyetemiről van szó?
2014. dec. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez egy tanfolyami vizsga.
2014. dec. 5. 19:14
 4/4 A kérdező kommentje:
Annyira egyformák hogy majdnem mindenki keveri őket.
2014. dec. 5. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!