Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van itt olyan aki álomfejtésse...

Iissmmeerreettlleenn kérdése:

Van itt olyan aki álomfejtéssel foglalkozik? A könyvet ne említse senki, mert néztem a kulcsszavakat de az teljesen értelmetlen. Olyan írjon aki hisz a "szellemekben" és ért is valamit az ilyenhez!

Figyelt kérdés
2014. szept. 24. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Könyvvel valóban nem mész sokra, csak az átlagos szimbólumok általános jelentését taglalja. De ez átlagos embernél is lehet teljesen más. Az álmodat egyedül te tudod megfejteni. Ha gondolod írj rám, adhatok néhány tippet, esetleg rávezethetlek.
2014. szept. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Írtam privátban :)
2014. szept. 24. 18:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Segitek, privát levelet küldj
2014. szept. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
írtam
2014. szept. 24. 19:19
 5/5 anonim ***** válasza:

"Olyan írjon aki hisz a "szellemekben" és ért is valamit az ilyenhez!"

Gondolod, hogy aki hisz a szellemekben, netán idézésükkel is foglalkozik, ért az álmok jelentésének magyarázásához is?

A kettőnek annyi köze van egymáshoz, mint ha házad építésére olyan mestert keresel, aki ért a kútásáshoz.

2014. szept. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!