Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri nekiugornom a programte...

Megéri nekiugornom a programtervező informatikus szaknak?

Figyelt kérdés

ELTE-n gondolkozom.

Matekból nem vagyok valami jó. Közép szinten 4es átlagom van úgy hogy különtanárhoz járok, amit egyetem alatt is tervezek folytatni, viszont informatikából 5ös vagyok, nem jelent gondot.

Otthon ülős srác vagyok, nem járok ki gyakran így van elég időm tanulni.

Mindig is játékprogramozó szerettem volna lenni, de nem tudom hogy mennyire fedi a témát a a szak, bár hallottam hogy a Szegedin van egy kis frakció csak annak.

Azzal hogy itthonülős vagyok és valamelyest bele tudom vájni magam azokba a tárgyakba amik nem az erősségeim, el tudnám végezni a szakot?



2014. dec. 7. 11:54
 1/1 anonim válasza:

Hát az ELTE-PTI az az egyik legmeredekebb(vagy tényleg a legmeredekebb). Nagyon nyomják a matekot ott. Az otthon ülés az egy dolog,én is ülök otthon ha olyanom van a lényeg az hogy azt mivel töltöd el,tanulsz vagy csak bámulsz. Ha az első akkor hozható az a szint ami az ELTE-re kell.


Sok sikert.

2014. dec. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!