Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyógypedagógia szakhoz szükség...

Szandy :) kérdése:

Gyógypedagógia szakhoz szükséges a magyar emelt szintű vizsga vagy elég egy közép szintű is?

Figyelt kérdés

2014. dec. 7. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
felvi.hu
2014. dec. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
bocs, de évek óta nyúzod itt a népet különböző szakok közti válsztásról, talán már megtanultad kezelni ennyi idő alatt a netet, és megtalálod a neked kellő információt...
2014. dec. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Pillanatnyilag ez nincs fenn a felvin, hiába oltjátok a kérdezőt. Most csak a keresztfélévesek olvashatók. Gondolom, hamarosan felkerül. De addig is joggal bízhat benne, hogy válaszol neki olyan, aki oda jár.
2014. dec. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

fogadjunk, hogy fent van? Egy éve ott van a táblázatok közt, hogy a 2015-ben felvételizőknek mik a követelmények. Fent van már a 2016-os is...


De a kérdező két éve vagy 10 szakot végigcsócsáltatott itt, kapott is bőven válaszokat, és kezd nagyon fárasztó lenni, mert nem gondolnám, hogy két éve még midig nem tudja, rendezvényszervező vagy gyp legyen...

Csak azoknak árt, akik tényleg infóért jönnek ide.

2014. dec. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor linkeld be az én kedvemért, mert nem találom.
2014. dec. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]


ez meg a 2016-os:

[link]

2014. dec. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves Beoltó Válaszoló!

Tavaly elkövettem azt a hibát, hogy olyan szakra jelentkeztem, ami után nem kérdezgettem és most ott is hagyom. Nem szeretném elkövetni ugyanazt a hibát, ezért minden egyes nekem tetsző szakról érdeklődöm. És mi az, hogy engem nem információk érdekelnek?!?! Akkor miért teszek fel kérdéseket. Én úgy tudtam, hogy ez az oldal direkt erre van kitalálva. De javítsatok ki, ha nem így van.

Másoknak köszönöm a válaszokat :)

2014. dec. 7. 15:06
 8/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm, akkor ez megvan, nem kell emelt szint. De akkor se tudom, hogy kellett volna a felvin eljutnom eddig a letöltésig.
2014. dec. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
felvi.hu, felvételi tájékoztató, táblázatok :)
2014. dec. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ó, már 2012-ben is volt bőven kérdésed, 13-ban is, szóval hagyjuk...
2014. dec. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!