Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha félévkor lesz egy négyesem,...

Ha félévkor lesz egy négyesem, attól még van esélyem hogy felvegyenek a Debreceni Fazekas Mihály Gimnáziumba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nyolcadikos vagyok, és elsősorban az FMG érdekel (spanyol kéttan).

Nagyon szépen alakulnak a jegyeim, minden ötös KIVÉVE a kémiát.

Mindig is hadilábon álltam vele, és szinte csak négyeseim vannak. Igyekszek felhozni ötösre, de muszáj a legrosszabbra készülnöm.

Tudom hogy nem számítják pontba, de mégis. Ez nekem hátrányt jelent a kitűnő tanulókkal szemben? (Esetleges elgépelésért elnézést. A telefon átka.)


14/l



2014. dec. 7. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán.
2014. dec. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Felvesznek de nem lesz olyan nagy élmény... oda jártam:D
2014. dec. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hát,ha nagyon nehéz suli,akkor sztem nem olyan jó eséllyel indulsz ,mint egy kitűnő!Én is most fogok felvételizni az Eötvös József gimibe(Bp.).Csak én 6 osztályosba.Nem állok én se valami jól matekból ilyen jegyeim vannak:5,5,5,5,5,4,4

Nem tudom,hogy megkapom e az 5-öst...Ha bármi kérdésed van írj privátba,lehet h én is majd írok!

Szia

2014. dec. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem felvettek 1 négyessel.
2014. dec. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, némileg megnyugtató. :)

Lehet hogy nem is döntök jól, de nagyon húz a szívem az iskola felé. :)

Majd meglátjuk. ;)

2014. dec. 27. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!